Konzultacije za roditelje
Dragi roditelji,
dobrodošli na dio web stranica naše Škole namijenjen upravo vama!
Informacije će se održavati tijekom prvog, drugog i trećeg tjedna svakog mjeseca prema rasporedu koji je naveden u nastavku, ali samo uz prethodnu najavu.
Također, informacije će se održavati posljednjeg četvrtka u mjesecu u 17:00 sati, ali i u ovom slučaju je potrebna prethodna najava.
RAZRED | RAZREDNIK/CA | DAN | SAT |
1.K | Antonia Glavaš | ponedjelajk | 9:40 |
1.sA | Hrvoje Buger | petak | 10:40 |
1.sB | Martina Tomljanović Molnar | četvrtak | 11:35 |
2.K | Ružica Jauk | četvrtak | 12:20 |
2.sA | Petra Čulinivuć | ponedjeljak | 9:40 |
2.sB | Nika Marijanović | četvrtak | 10:40 |
3.K | Marina Glažar | četvrtak | 9:40 |
3.sA | Andrija Novaković | četvrtak | 9:40 |
3.sB | Duje Vukušić | četvrtak | 9:40 |
4.K | Melita Peršić | utorak | 9:40 |
4.sA | Andrea Lerga Mičetić | utorak | 11:35 |
4.sB | Lucilla Micheli Marušić | utorak | 11:35 |
INFORMACIJE PREDMETNIH NASTAVNIKA:
NASTAVNIK | PREDMET | DAN | SAT |
Mirna Bačić | tjelesna i zdravstvena kultura | srijeda | 13:10 |
Mirjana Baždarić | hrvatski jezik | srijeda | 9:40 – 10:25 |
Petra Čulinović | engleski jezik | ponedjeljak | 9:40 – 10:25 |
Hrvoje Buger | hrvatski jezik | petak | 10:40 |
Ana Burburan | francuski jezik | utorak | 12:30 – 13:10 |
Darko Dugac | grčki/latinski jezik | ||
Martina Tomljanović Molnar | informatika | četvrtak | 11:35 – 12:15 |
Marina Glažar | kemija | četvrtak | 9:40 – 10:25 |
Vanda Igić | psihologija | srijeda | 10:15 |
Ružica Jauk | latinski/grčki jezik | četvrtak | 12:20 – 13:10 |
Elizabeta Maričević | fizika | srijeda | 10:45 |
Andrea Lerga Mičetić | njemački jezik | utorak | 11:35 |
Janja Linardić | matematika | srijeda | 10:30 |
Marija Cergolj Pokmajević | biologija/kemija | ||
Linda Maraš Krapić | povijest/filozofija | četvrtak | 11:35 |
Nika Marijanović | engleski jezik | čevrtak | 10:40 |
Lucilla Micheli Marušić | likovna kultura | utorak | 11:35 |
Alen Milosavljević | logika | ||
Andrija Novaković | informatika | ||
Edin Pecman | glazbeni | utorak | 10:40 |
Ana Pelčić | hrvatski jezik | četvrtak | 9.40 – 10:25 |
Melita Peršić | biologija | utorak | 9:40 |
Tamara Stipčić Jelenović | matematika | četvrtak | 10:30 |
Dorian Škrobonja | povijest | srijeda | 12:30 – 13:10 |
Antonia Glavaš | matematika | ponedjeljak | 9:40 |
don Josip Tafra | |||
don Vinko Rogalo | vjeronauk | srijeda | 9:40 |
Josip Debak | fizika | srijeda | 8:50 |
Rajka Rajčić – Majnarić | sociologija | četvrtak | 11:40 |
Kristina Ana Vrbanec | politika i gospodarstvo | petak | 11:35 – 12:20 |
Duje Vukušić | geografija | četvrtak | 9:40 |
Marko Mijolović | tjelesna i zdravstvena kultura | utorak | 8:50 |