Učenici naše Škole ostvarili sjajne rezultate na Višebojskom Prvenstvu Hrvatske u gimnastici koje se održalo 25.11. u Zadru u sportskoj gimnastici.

Učenica Ani Pughel, 1.sA, iz Gimnastičkog kluba “Rijeka”, u juniorskoj konkurenciji, osvojila je brončanu medalju u Apsolutnom programu sa skupljenih 44.166 bodova.

Učenik Dominik Pleše, 1.sB, iz Gimnastičkog kluba “Rijeka”, u juniorskom višeboju, osvojio je brončanu medalju sa ukupno 60.100 bodova.

Učenica Mila Prpić, 1.sB, iz Gimnastičkog kluba “Vita”, u juniorskoj konkurenciji, osvojila je zlatnu medalju u Apsolutnom programu.

Učenica Sofia Mešter, 1.sA, iz Gimnastičkog kluba “Vita”, u juniorskoj konkurenciji, osvojila je srebrnu medalju u Apsolutnom programu.

Čestitamo!

Slika preuzeta sa sijedeće web stranice:

Fiuman.hr