20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

31.05.2017. 14:57
U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

31.05.2017. 13:38
Održan šesti Znanstveni piknik
Pod sloganom „Znanost je zabavna!“ od 26. do 28. svibnja 2017. godine održan je šesti po redu Znanstveni piknik u organizaciji Udruge profesor Baltazar, Zadruge ZEZ i partnera Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNet i Instituta Ruđer Bošković.

Gradsko natjecanje u muškom futsalu

U četvrtak, 23. ožujka ŠSD Dominik Savio prvi puta je postao gradski prvak u muškom futsalu pobijedivši u finalu ekipu Elektron iz Elektrotehničke škole nakon fantastičnog preokreta i boljeg izvođenja šesteraca.

Čestitke! :)

Do osvajanja prvenstva naša ekipa prošla je dugačak put koji je počeo 7. veljače i pobjedom nad Prigrafom 8:1, zatim pobjedom 9:1 protiv Krnjeva 13. veljače, porazom 2:1 od GAM-a 24. veljače. U četvrtfinalu 20. ožujka pobijedili smo Sprint 5:3, a 23. ožujka u polufinalu Gimnazijalac (SU) 2:1 i konačno u finalu nakon rezultata utakmice 5:5, svladan je i Elektron udarcima s bijele točke.

Imena naših igrača: Dino Rendić (1.SA), Borna Bilobrk, Dino Curać, Antonio Džaja, Josip Kraljiček, Adrian Liber, Nino Mohorovičić (2.SA), David Čandrlić, Luka Damjanović, Patrik Marić (2.SB), Mateo Jurešić, Toni Srok, Jakov Bujačić, Davor Paić (3.S), Manuel Jakovac (1.SB)