18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti.

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

Euroscola 26/01/2017
Autor: Martina Tomljanović Molnar, 2. 2. 2017.

Učenici trećih i četvrtih razreda krenuli su autobusom za Strasbourg na projekt Euroscola, u srijedu 25. siječnja, u popodnevnim satima.

Nakon 16 sati vožnje,neprospavane noći, presvlačenja i šminkanja na obližnjoj benzinskoj postaji, naši su učenici izravno iz autobusa došli u europski parlament. Dan proveden u europskom parlamentu za sve je bio predivno novo iskustvo. Iva Kristić i Ana Svetić ponosno su prestavile našu školu. Iako su bili iscrpljeni, učenici su uživali u grupnim radovima raspravljajući o raznim temama s učenicima iz drugih zemalja.

Sljedeći dan,uživali su razgledavanju Strasbourga,shopingu i slobodnom
vremenu koje su zaista zaslužili. Nakon ukusne večere,zajedno su navijali i bodrili rukometaše.

Na povratku, zaustavili su se u gradiću Ulmu na nekoliko sati i nakon duge vožnje stigli u večernjim satima u Rijeku.

Napisala: Stefanie Troskot, 4.s razred

Youtube video: https://youtu.be/HTdMq3Ve3i8