24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Državno natjecanje iz latinskog i grčkog jezika
Autor: Ružica Jauk, Tea Katnić, 15. 4. 2018.

Državno natjecanje iz latinskog i grčkog jezika održano je od 26. do 28. 3. 2018. godine u Zadru. Marija Balenović učenica 4.k razreda s mentoricom prof. Ružicom Jauk bila je predstavnica naše škole. Osim natjecanja koje je prošlo u izvrsnoj organizaciji domaćini iz zadarske Klasične gimnazije Ivana Pavla II. potrudili su se pokazati nam i Arheološki muzej, katedralu sv. Stošije, crkvu sv. Donata, Muzej antičkog stakla, crkvu sv. Šime i Kneževu palaču.

Marija je također bila zadovoljna organizacijom i smještajem, a posebno je se dojmio posjet gradu Ninu i tamošnjem muzeju.

Sve u svemu dobro smo se proveli, stekli nova prijateljstva te smo ponešto i naučili.

Ružica Jauk, prof.