24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

Državno natjecanje iz latinskog i grčkog jezika
Autor: Ružica Jauk, Tea Katnić, 15. 4. 2018.

Državno natjecanje iz latinskog i grčkog jezika održano je od 26. do 28. 3. 2018. godine u Zadru. Marija Balenović učenica 4.k razreda s mentoricom prof. Ružicom Jauk bila je predstavnica naše škole. Osim natjecanja koje je prošlo u izvrsnoj organizaciji domaćini iz zadarske Klasične gimnazije Ivana Pavla II. potrudili su se pokazati nam i Arheološki muzej, katedralu sv. Stošije, crkvu sv. Donata, Muzej antičkog stakla, crkvu sv. Šime i Kneževu palaču.

Marija je također bila zadovoljna organizacijom i smještajem, a posebno je se dojmio posjet gradu Ninu i tamošnjem muzeju.

Sve u svemu dobro smo se proveli, stekli nova prijateljstva te smo ponešto i naučili.

Ružica Jauk, prof.