20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

31.05.2017. 14:57
U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

31.05.2017. 13:38
Održan šesti Znanstveni piknik
Pod sloganom „Znanost je zabavna!“ od 26. do 28. svibnja 2017. godine održan je šesti po redu Znanstveni piknik u organizaciji Udruge profesor Baltazar, Zadruge ZEZ i partnera Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNet i Instituta Ruđer Bošković.

Razredi

1. K - RAZREDNICA - Lucilla Micheli Marušić, prof.

1. As - RAZREDNICA - Andrea Lerga Mičetić, prof.

1. Bs - RAZREDNICA - č. Mila Popić, prof.

2. K - RAZREDNICA - Nikolina Tolj, prof.

2. As- RAZREDNICA - Elizabeta Maričević, prof.

2. Bs- RAZREDNICA - Tea Katnić, prof.

3. K - RAZREDNICA - Melita Peršič, prof.

3. S - RAZREDNIK - dr.sc. Alenka Šuljić Petrc

4. K - RAZREDNIK - Marina Glažar, prof.

4. S - RAZREDNIK -  Tamara Stipčić Jelenović, prof.

Popis razreda, sa poveznicama na njihove stranice i rasporede:

Razred 3k   Razred 3s

Razred 2s

Razred 4k

Razred 1s   Razred 1k

Razred 4s

Razred 2k

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.