15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti.

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe.

06.06.2018. 09:38
Hrvatske škole u europskom projektu za razvoj digitalnih kompetencija
S početkom školske godine 2018./2019., posredstvom Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, nastavnici 1. i 2. razreda svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj moći će koristiti inovativnu CRISS platformu za stjecanje, vrednovanje i certificiranje digitalnih kompetencija svojih učenika.

28.05.2018. 13:52
Održana svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla održana je svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja namijenjenog svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj „Lektira na pozornici robotskog kazališta“.

Razredi

1. K - RAZREDNICA - Ružica Jauk, prof.

1. As - RAZREDNIK - Andrija Novaković, prof.

1. Bs - RAZREDNIK - Neven Pejić, prof.

2. K - RAZREDNICA - Lucilla Michelli Marušić, prof.

2. As- RAZREDNICA - Andrea Lerga Mičetić, prof.

2. Bs- RAZREDNICA - Linda Maraš Krapić, prof.

3. K - RAZREDNICA - Nikolina Tolj, prof.

3. As - RAZREDNIK - Marina Glažar, prof.

3. Bs - RAZREDNIK - Tea Katnić, prof.

4. K - RAZREDNIK - Melita Peršić, prof.

4. S - RAZREDNIK -  dr.sc. Alenka Šuljić Petrc

Popis razreda, sa poveznicama na njihove stranice i rasporede:

Razred 1k
Razred 1sA
Razred 1sB

Razred 2k
Razred 2sA
Razred 2sB

Razred 3k
Razred 3sA
Razred 3sB

Razred 4k
Razred 4s

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.