24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Razredi

1. K - RAZREDNICA - Ružica Jauk, prof.

1. As - RAZREDNIK - Andrija Novaković, prof.

1. Bs - RAZREDNIK - Neven Pejić, prof.

2. K - RAZREDNICA - Lucilla Michelli Marušić, prof.

2. As- RAZREDNICA - Andrea Lerga Mičetić, prof.

2. Bs- RAZREDNICA - Linda Maraš Krapić, prof.

3. K - RAZREDNICA - Nikolina Tolj, prof.

3. As - RAZREDNIK - Marina Glažar, prof.

3. Bs - RAZREDNIK - Tea Katnić, prof.

4. K - RAZREDNIK - Melita Peršić, prof.

4. S - RAZREDNIK -  dr.sc. Alenka Šuljić Petrc

Popis razreda, sa poveznicama na njihove stranice i rasporede:

Razred 1k
Razred 1sA
Razred 1sB

Razred 2k
Razred 2sA
Razred 2sB

Razred 3k
Razred 3sA
Razred 3sB

Razred 4k
Razred 4s

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.