02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

29.06.2017. 11:22
U okviru projekta e-Škole objavljeno 70 novih scenarija poučavanja
U sklopu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ objavljeno je 70 novih e-Škole scenarija poučavanja. Svi zainteresirani nastavnici nove scenarije mogu pronaći na mrežnoj stranici https://scenariji-poucavanja.e-skole.hr/, a dostupno je 15 scenarija za nastavni predmet kemije, 18 fizike, 18 biologije te 19 matematike.

27.06.2017. 20:10
Upozorenje - nova ransomware kampanja Petya
U tijeku je nova kampanja zlonamjernim ransomware sadržajem te su slučajevi zaraze zabilježeni u Ujedinjenom Kraljevstvu, Rusiji, Indiji, Nizozemskoj, Španjolskoj, Danskoj i drugima. Trenutna su meta računala raznih korporacija, energetskih postrojenja te banaka.

Razredi

1. K - RAZREDNICA - Lucilla Micheli Marušić, prof.

1. As - RAZREDNICA - Andrea Lerga Mičetić, prof.

1. Bs - RAZREDNICA - č. Mila Popić, prof.

2. K - RAZREDNICA - Nikolina Tolj, prof.

2. As- RAZREDNICA - Elizabeta Maričević, prof.

2. Bs- RAZREDNICA - Tea Katnić, prof.

3. K - RAZREDNICA - Melita Peršič, prof.

3. S - RAZREDNIK - dr.sc. Alenka Šuljić Petrc

4. K - RAZREDNIK - Marina Glažar, prof.

4. S - RAZREDNIK -  Tamara Stipčić Jelenović, prof.

Popis razreda, sa poveznicama na njihove stranice i rasporede:

Razred 3k   Razred 3s

Razred 2s

Razred 4k

Razred 1s   Razred 1k

Razred 4s

Razred 2k

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.