20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

31.05.2017. 14:57
U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

31.05.2017. 13:38
Održan šesti Znanstveni piknik
Pod sloganom „Znanost je zabavna!“ od 26. do 28. svibnja 2017. godine održan je šesti po redu Znanstveni piknik u organizaciji Udruge profesor Baltazar, Zadruge ZEZ i partnera Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNet i Instituta Ruđer Bošković.

Ponude za školske izlete

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/2014) ovdje možete pronaći ponude za školske izlete u školskoj godini 2016./2017.

*********************************************************************************************

Otvaranjem ponuda prema natječaju objavljenog na stranicama Škole za višednevnu izvanučioničku nastavu u Beč od 2.12.2016. do 4.12.2016., dana 18.10.2016. Povjerenstvo škole (u sastavu od razrednika 3.k i 3.s, predstavnika vijeća roditelja te predstavnika vijeća učenika i predsjednika povjerenstva), detaljnim iščitavanjem svih pristiglih ponuda te tajnim glasanjem odabrane su ponude slijedećih agencija:

• Punim jedrima j.d.o.o, Zagreb
  • Autotrans travel, Rijeka
  • Via Imaginarium, Rijeka

Predstavljanje programa agencija održat će se na zajedničkom roditeljskom sastanku trećih razreda 27.10.2016. u 16.30 sati.

ODLUKA O PONIŠTENJU JAVNOG POZIVA ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU Salezijanska klasična gimnazija poništava Javni poziv za prikupljanje ponuda za organizaciju maturalnog putovanja u Prag, učenika trećih razreda objavljen na web stranici škole dana 13.03.2017.zbog pogreške definiranja datuma otvaranja ponuda.