preskoči na sadržaj

Salezijanska klasična gimnazija - s pravom javnosti

SPORT

IZVJEŠĆE SA ŠPORTSKIH NATJECANJA U 2018./2019.

ŠSD "DOMINIK SAVIO"

 

STOLNI TENIS – djevojke: 3.mjesto u gradu

                Sastav: Kornelia Hunčak, Daniela Hunčak, Maja Stanić

STOLNI TENIS – mladići : 1. mjesto u gradu; 1.mjesto u županiji i 5. mjesto na ZDP koje se održalo  od    23.03. do 25.03 2019. u Poreču

                Sastav: Nikola Bogović, Stjepan Balen, Luka Rodić i Fran Legović

BADMINTON – djevojke: 1. mjesto u gradu; 1.mjesto u županiji i 5. mjesto na ZDP koje se održalo od 06.03. do 08.03. 2019. u Zadru

                Sastav: Petra Harbić, Kornelia Hunčak, Daniela Hunčak, Maja Stanić i  Karla Večerina

BADMINTON – mladići: 3. mjesto u skupini

                Sastav: Stjepan Balen, Luka Rodić, Fran Legović, Andrija Despotović i Dorijan Biondić

KOŠARKA – mladići: 2. mjesto u skupini

                Sastav: Dominik Plješa, Borna Žgombić, Dino Curać, Noa Kovačić, Fran Nikšić, Ivan Smojver, Luka Tomić, Mateo Bogosavljev, Matija Volčanšek, Filip Jurić, Jan Ivanić i Erik Franjković

KOŠARKA – djevojke: 1. mjesto u gradu, 2. mjesto u županiji

                Sastav: Josipa Tuftan, Erna Miani, Lorena Leoni, Ivona kajfeš, Nina Mrvić, Ana Marija Klasan, Ivana Krajina, Petra Bošnjak, Morena Grgurina, Mara Maržić i Elena Bašić

RUKOMET – djevojke

                Sastav:

RUKOMET – mladići: nisu prošli skupinu

                Sastav:

ODBOJKA – djevojke: 2. mjesto u gradu i 2. mjesto u županiji

                Sastav: Lucija Kovačević, Lucija Stankovsky, Mia Ravlija, Mia Volarić, Ivana Kesten, Laura Lukašić, Lucija Voloder, Tea Kovačević, Ema Kovačević, Ema Barać, Dorja Sulić i Lara Haramija

FUTSAL – mladići: izgubili u četvrt finalu gradskog natjecanja

                Sastav: Patrik Marić, Dino Curać, David Čandrlić, Luka Damjanović, Nino Mohorovičić, Antonio Džaja, Manuel Jakovac, Antonio Matić, Franko Bosančić, Sanjin Corazza, Roko Corazza, Dominik Skočić,Fabio Car i Leonardo Radanović

 

KROS – djevojke: 3. mjesto u gradu i 3. mjesto u županiji

                Sastav: Lucia Jović, Ema Talan, Lucija Kristić i Mara Stančić

KROS – mladići: 3. mjestu u gradu i 3. mjesto u županiji

                Sastav: Gabriel Barac, Manuel Jakovac, Fran Bonifačić, Karlo Kirinčić, izvan konkurencije još su trčali Noa Kovačić i Lovre Kovačić

Slijedi još nekoliko informacija, nakon natjecanja ćemo i objaviti

 

 


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Veljača 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Linkovi

CMS za škole logo
Salezijanska klasična gimnazija - s pravom javnosti / Vukovarska 62, HR-51000 Rijeka / gimnazija-klasicna-salezijanska-ri.skole.hr / ured@gimnazija-klasicna-salezijanska-ri.skole.hr
preskoči na navigaciju