20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

31.05.2017. 14:57
U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

31.05.2017. 13:38
Održan šesti Znanstveni piknik
Pod sloganom „Znanost je zabavna!“ od 26. do 28. svibnja 2017. godine održan je šesti po redu Znanstveni piknik u organizaciji Udruge profesor Baltazar, Zadruge ZEZ i partnera Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNet i Instituta Ruđer Bošković.

Slobdne aktivnosti

IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

1. Recitatorsko-dramska družina

2. Novinarska skupina

3. ART LAB SKG (likovna skupina)

4. Školski zbor

5. Knjižničarska družina

6. Školski sportski klub „Dominik Savio“

Plan i program slobodnih aktivnosti u školi može se pogledati u Školskom kurikulumu koji je objavljen na ovim stranicama.

OSTALE AKTIVNOSTI U ŠKOLI:

1. Kestenijada – Dani zahvalnosti za plodove zemlje

2. Svjetski dan voda i Dan planeta Zemlje

3. Hrvatski olimpijski dan

4. Jezikomjer

5. Tko sam ja?

6. Zdravstveni odgoj, prevencija ovisnosti i nasilničkog ponašanja

7. Dani otvorenih vrata

8. Dan škole

9. Estetsko uređenje škole

10. Uređivanje školskog okoliša

11. Kazališna pretplata

12. Pripreme za natjecanja

O ostalim aktivnostima u Školi također možete pročitati u Školskom kurikulumu na ovim stranicama.