20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

31.05.2017. 14:57
U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

31.05.2017. 13:38
Održan šesti Znanstveni piknik
Pod sloganom „Znanost je zabavna!“ od 26. do 28. svibnja 2017. godine održan je šesti po redu Znanstveni piknik u organizaciji Udruge profesor Baltazar, Zadruge ZEZ i partnera Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNet i Instituta Ruđer Bošković.

Županijsko natjecanje u atletici
Autor: Martina Tomljanović Molnar, 8. 5. 2017.

Na županijskom natjecanju u atletici za srednje škole, 5.5.2017., djevojke naše Škole zauzele su 1.mjesto i po prvi puta se plasirale na Državno koje se 10. i 11.5. održava u Splitu.

Ovo je PETA ekipa naše Škole koja je ove godine izborila nastup na završnom natjecanju.

Ekipa je nastupila u sastavu:
Paula Tepuš - 1.mjesto, 400m
Licija Kovačević - 5.mjesto, 100m