02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

29.06.2017. 11:22
U okviru projekta e-Škole objavljeno 70 novih scenarija poučavanja
U sklopu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ objavljeno je 70 novih e-Škole scenarija poučavanja. Svi zainteresirani nastavnici nove scenarije mogu pronaći na mrežnoj stranici https://scenariji-poucavanja.e-skole.hr/, a dostupno je 15 scenarija za nastavni predmet kemije, 18 fizike, 18 biologije te 19 matematike.

27.06.2017. 20:10
Upozorenje - nova ransomware kampanja Petya
U tijeku je nova kampanja zlonamjernim ransomware sadržajem te su slučajevi zaraze zabilježeni u Ujedinjenom Kraljevstvu, Rusiji, Indiji, Nizozemskoj, Španjolskoj, Danskoj i drugima. Trenutna su meta računala raznih korporacija, energetskih postrojenja te banaka.

SHKM Vukovar 2017.

50-ak učenika naše škole prošlog je vikenda u pratnji profesora Nevena Pejića i asistenta Sanjina Jurića sudjelovalo na Susretu hrvatske katoličke mladeži (SHKM).

Prvi dan svog putovanja išli su u Slavonski Brod gdje su ih ugostile iznimno gostoljubive obitelji.

Također, u Slavonskom Brodu imali su i lijep duhovni i zabavni program zajedno s još 2000 mladih iz ostalih gradova Hrvatske.

Idućeg dana, u nedjelju, naši su se učenici zaputili u Vukovar, na središnji događaj SHKM-A, svetu misu kojoj su prisustvovali zajedno s 30 000 mladih.

Osim svečane svete mise, posjetili su i znamenitosti grada Vukovara, a navečer su cijelo putovanje zaokružili prisustvovanjem na koncertu Božje pobjede, sestara Husar i Opće opasnosti.

Sretni i ispunjeni vratili su se svojim kućama u ponedjeljak u ranim jutarnjim satima.