02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

29.06.2017. 11:22
U okviru projekta e-Škole objavljeno 70 novih scenarija poučavanja
U sklopu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ objavljeno je 70 novih e-Škole scenarija poučavanja. Svi zainteresirani nastavnici nove scenarije mogu pronaći na mrežnoj stranici https://scenariji-poucavanja.e-skole.hr/, a dostupno je 15 scenarija za nastavni predmet kemije, 18 fizike, 18 biologije te 19 matematike.

27.06.2017. 20:10
Upozorenje - nova ransomware kampanja Petya
U tijeku je nova kampanja zlonamjernim ransomware sadržajem te su slučajevi zaraze zabilježeni u Ujedinjenom Kraljevstvu, Rusiji, Indiji, Nizozemskoj, Španjolskoj, Danskoj i drugima. Trenutna su meta računala raznih korporacija, energetskih postrojenja te banaka.

Pripremni susret za SHKM Vukovar 2017.

U četvrtak, 16. ožujka u večernjim satima u našoj Školi održan je treći pripremni susret za mlade grada Rijeke koji idu na Susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovar, 29. i 30. travnja.

Susret je animirala Salezijanska mladež, a okupilo se 70-ak mladih koji su ispunili školski hol svojom radošću, smijehom, plesom i pjesmom.

Sve okupljene na početku su pozdravili ravnatelj salezijanske zajednice u Rijeci don Dragutin Detić i povjerenik za mlade Riječke nadbiskupije vlč. Ivan Šarić, a u temu susreta sudionike je uveo asistent Sanjin Jurić.

Mladi su se u radionicama imali priliku bolje upoznati i dijeliti svoja razmišljanja o slavi, nadi i slobodi, a susret je završio kratkim euharistijskim klanjanjem i salezijanskom riječju za laku noć koju je uputila s. Maja Dolenec.

S nama je dio programa bio prisutan i naš ravnatelj don Niko Tunjić. Druženje se nastavilo uz ples, pjesmu, sok i grickalice.

Ističemo veliki trud i izvrsnu animaciju naših animatora koji su pomogli da se stvori lijepo salezijansko ozračje te da se mladi što bolje pripreme za odlazak u Vukovar.