19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017. 10:32
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.

26.09.2017. 12:41
5. webinar o primjerima dobre prakse: korištenje tehnologije za kvalitetnije poučavanje matematike
Koliko se dosad promijenio pristup u poučavanju matematike? Koliko koristimo blagodati tehnologije u nastavi? U kojem smjeru bi se te promjene trebale odvijati? Ovo su samo neka od pitanja s jučerašnjeg webinara „Matematika u školi – matematika u životu“ čiji je organizator Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Pripremni susret za SHKM Vukovar 2017.

U četvrtak, 16. ožujka u večernjim satima u našoj Školi održan je treći pripremni susret za mlade grada Rijeke koji idu na Susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovar, 29. i 30. travnja.

Susret je animirala Salezijanska mladež, a okupilo se 70-ak mladih koji su ispunili školski hol svojom radošću, smijehom, plesom i pjesmom.

Sve okupljene na početku su pozdravili ravnatelj salezijanske zajednice u Rijeci don Dragutin Detić i povjerenik za mlade Riječke nadbiskupije vlč. Ivan Šarić, a u temu susreta sudionike je uveo asistent Sanjin Jurić.

Mladi su se u radionicama imali priliku bolje upoznati i dijeliti svoja razmišljanja o slavi, nadi i slobodi, a susret je završio kratkim euharistijskim klanjanjem i salezijanskom riječju za laku noć koju je uputila s. Maja Dolenec.

S nama je dio programa bio prisutan i naš ravnatelj don Niko Tunjić. Druženje se nastavilo uz ples, pjesmu, sok i grickalice.

Ističemo veliki trud i izvrsnu animaciju naših animatora koji su pomogli da se stvori lijepo salezijansko ozračje te da se mladi što bolje pripreme za odlazak u Vukovar.