13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"

01.02.2018. 09:13
Znanstveni piknik 2018.
Sedmu godinu zaredom, od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun u Zagrebu, održat će se Znanstveni piknik čiji je glavni cilj promovirati znanost u najširem smislu te zainteresirati mlade ljude da odaberu znanost kao svoj životni put.

01.02.2018. 08:43
Nacionalni CERT sudjelovao u "Cyber SOPEx" vježbi
U utorak, 30. siječnja 2018. godine, Agencija Europske unije za mrežnu i informacijsku sigurnost, ENISA (engl. European Network and Information Security Agency), organizirala je kibernetičku vježbu "Cyber SOPEx" s ciljem poboljšanja suradnje između CSIRT-ova (eng. Computer Security Incident Response Team). Ovo je bila prva vježba takvog tipa.

31.01.2018. 08:50
Webinar: Shelly Terrell - Assessing Students in the Digital Age
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Assessing Students in the Digital Age“, koji će se održati u nedjelju, 4. veljače 2018. godine od 18 do 19 sati.

Pripremni susret za SHKM Vukovar 2017.

U četvrtak, 16. ožujka u večernjim satima u našoj Školi održan je treći pripremni susret za mlade grada Rijeke koji idu na Susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovar, 29. i 30. travnja.

Susret je animirala Salezijanska mladež, a okupilo se 70-ak mladih koji su ispunili školski hol svojom radošću, smijehom, plesom i pjesmom.

Sve okupljene na početku su pozdravili ravnatelj salezijanske zajednice u Rijeci don Dragutin Detić i povjerenik za mlade Riječke nadbiskupije vlč. Ivan Šarić, a u temu susreta sudionike je uveo asistent Sanjin Jurić.

Mladi su se u radionicama imali priliku bolje upoznati i dijeliti svoja razmišljanja o slavi, nadi i slobodi, a susret je završio kratkim euharistijskim klanjanjem i salezijanskom riječju za laku noć koju je uputila s. Maja Dolenec.

S nama je dio programa bio prisutan i naš ravnatelj don Niko Tunjić. Druženje se nastavilo uz ples, pjesmu, sok i grickalice.

Ističemo veliki trud i izvrsnu animaciju naših animatora koji su pomogli da se stvori lijepo salezijansko ozračje te da se mladi što bolje pripreme za odlazak u Vukovar.