19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017. 10:32
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.

26.09.2017. 12:41
5. webinar o primjerima dobre prakse: korištenje tehnologije za kvalitetnije poučavanje matematike
Koliko se dosad promijenio pristup u poučavanju matematike? Koliko koristimo blagodati tehnologije u nastavi? U kojem smjeru bi se te promjene trebale odvijati? Ovo su samo neka od pitanja s jučerašnjeg webinara „Matematika u školi – matematika u životu“ čiji je organizator Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Lea Vukoja osvojlla prvo mjesto na Europskom prvenstvu u Sofiji
Autor: Martina Tomljanović Molnar, 21. 2. 2017.

Učenica naše Škole, Lea Vukoja (1.sb), osvojlla je prvo mjesto na Europskom prvenstvu u Sofiji u kategoriji do 54 kilograma.

Čestitke na pobjedi! :)

Karatistica riječkog “TAD-a” zlato je osvojila pobijedivši u finalu Mađaricu Zsofiju Baranyji 1:0. Natjecanje je otvorila uspjehom protiv Slovenke Laure Potisk (4:00), potom je bila uspiješnija od Čehinja Nele Osouchove (4:0) te Vese Ibrahimi (Kosovo, 1:0), a u polufinalu Ukrajinku Siuzen Sinhukovsku (8:0).

Pravo iznenađenje priredili su joj njezini kolege učenici iz razreda.