02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

29.06.2017. 11:22
U okviru projekta e-Škole objavljeno 70 novih scenarija poučavanja
U sklopu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ objavljeno je 70 novih e-Škole scenarija poučavanja. Svi zainteresirani nastavnici nove scenarije mogu pronaći na mrežnoj stranici https://scenariji-poucavanja.e-skole.hr/, a dostupno je 15 scenarija za nastavni predmet kemije, 18 fizike, 18 biologije te 19 matematike.

27.06.2017. 20:10
Upozorenje - nova ransomware kampanja Petya
U tijeku je nova kampanja zlonamjernim ransomware sadržajem te su slučajevi zaraze zabilježeni u Ujedinjenom Kraljevstvu, Rusiji, Indiji, Nizozemskoj, Španjolskoj, Danskoj i drugima. Trenutna su meta računala raznih korporacija, energetskih postrojenja te banaka.

Podjela svjedodžbi
Autor: Martina Tomljanović Molnar, 23. 6. 2016.

Podjela svjedodžbi bit će za sve učenike u srijedu, na blagdan sv. Petra i Pavla, 29. lipnja 2016.g.

Svečanost započinje u crkvi Marije Pomoćnice sa sv. misom u 9.00 sati. Na kraju sv. mise bit će podijeljene svjedodžbe ovogodišnjim maturantima, ali i nagrade koje je dodijelilo Nastavničko vijeće.

Odmah nakon sv. mise i svi ostali učenici primit će svoje svjedodžbe od razrednica u svojim razredima. Pozivamo sve učenike, ali i roditelje da zajedno proslavimo blagdan prvaka apostolskih sv. Petra i Pavla te podjelu zasluženih svjedodžbi.

Svima ugodan odmor, uspješan radni dio ljeta i dobar duhovni odmor uz nedjeljnu sv. misu i molitvu. Gospodin neka blagoslovi i odmor i rad, vas i vaših roditelja.