19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017. 10:32
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.

26.09.2017. 12:41
5. webinar o primjerima dobre prakse: korištenje tehnologije za kvalitetnije poučavanje matematike
Koliko se dosad promijenio pristup u poučavanju matematike? Koliko koristimo blagodati tehnologije u nastavi? U kojem smjeru bi se te promjene trebale odvijati? Ovo su samo neka od pitanja s jučerašnjeg webinara „Matematika u školi – matematika u životu“ čiji je organizator Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Podjela svjedodžbi
Autor: Martina Tomljanović Molnar, 23. 6. 2016.

Podjela svjedodžbi bit će za sve učenike u srijedu, na blagdan sv. Petra i Pavla, 29. lipnja 2016.g.

Svečanost započinje u crkvi Marije Pomoćnice sa sv. misom u 9.00 sati. Na kraju sv. mise bit će podijeljene svjedodžbe ovogodišnjim maturantima, ali i nagrade koje je dodijelilo Nastavničko vijeće.

Odmah nakon sv. mise i svi ostali učenici primit će svoje svjedodžbe od razrednica u svojim razredima. Pozivamo sve učenike, ali i roditelje da zajedno proslavimo blagdan prvaka apostolskih sv. Petra i Pavla te podjelu zasluženih svjedodžbi.

Svima ugodan odmor, uspješan radni dio ljeta i dobar duhovni odmor uz nedjeljnu sv. misu i molitvu. Gospodin neka blagoslovi i odmor i rad, vas i vaših roditelja.