20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

31.05.2017. 14:57
U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

31.05.2017. 13:38
Održan šesti Znanstveni piknik
Pod sloganom „Znanost je zabavna!“ od 26. do 28. svibnja 2017. godine održan je šesti po redu Znanstveni piknik u organizaciji Udruge profesor Baltazar, Zadruge ZEZ i partnera Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNet i Instituta Ruđer Bošković.

Podjela svjedodžbi
Autor: Martina Tomljanović Molnar, 23. 6. 2016.

Podjela svjedodžbi bit će za sve učenike u srijedu, na blagdan sv. Petra i Pavla, 29. lipnja 2016.g.

Svečanost započinje u crkvi Marije Pomoćnice sa sv. misom u 9.00 sati. Na kraju sv. mise bit će podijeljene svjedodžbe ovogodišnjim maturantima, ali i nagrade koje je dodijelilo Nastavničko vijeće.

Odmah nakon sv. mise i svi ostali učenici primit će svoje svjedodžbe od razrednica u svojim razredima. Pozivamo sve učenike, ali i roditelje da zajedno proslavimo blagdan prvaka apostolskih sv. Petra i Pavla te podjelu zasluženih svjedodžbi.

Svima ugodan odmor, uspješan radni dio ljeta i dobar duhovni odmor uz nedjeljnu sv. misu i molitvu. Gospodin neka blagoslovi i odmor i rad, vas i vaših roditelja.