24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Odluka Izvršnog odbora Zajednice sportova PGŽ o odabiru najuspješnijih sportaša i sportskih djelatnika Primorsko-goranske županije za 2017. godinu
Autor: Tea Katnić, 26. 1. 2018.

Na 10. sjednici održanoj 22. 01. 2018. godine Izvršni odbor Zajednice sportova PGŽ odlučivao je o izboru najuspješnijih sportaša Primorsko-goranske županije u 2017. godini.

​    Nakon podrobnog razmatranja i vrednovanja postignutih rezultata u 2017. godini Izvršni odbor Zajednice sportova PGŽ donio je odluku da se za najuspješnije školsko sportsko društvo u kategoriji srednjih škola proglasi Školsko sportsko društvo „Dominik Savio“, Salezijanske klasične gimanzije Rijeka.

Svečanost dodjele priznanja najuspješnijim sportašima PGŽ za 2017. godinu  održat će se u srijedu, 7. veljače 2018. godine u Domu kulture Bakar s početkom u 18:00 sati.

Čestitke svim sportašima!