13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"

01.02.2018. 09:13
Znanstveni piknik 2018.
Sedmu godinu zaredom, od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun u Zagrebu, održat će se Znanstveni piknik čiji je glavni cilj promovirati znanost u najširem smislu te zainteresirati mlade ljude da odaberu znanost kao svoj životni put.

01.02.2018. 08:43
Nacionalni CERT sudjelovao u "Cyber SOPEx" vježbi
U utorak, 30. siječnja 2018. godine, Agencija Europske unije za mrežnu i informacijsku sigurnost, ENISA (engl. European Network and Information Security Agency), organizirala je kibernetičku vježbu "Cyber SOPEx" s ciljem poboljšanja suradnje između CSIRT-ova (eng. Computer Security Incident Response Team). Ovo je bila prva vježba takvog tipa.

31.01.2018. 08:50
Webinar: Shelly Terrell - Assessing Students in the Digital Age
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Assessing Students in the Digital Age“, koji će se održati u nedjelju, 4. veljače 2018. godine od 18 do 19 sati.

Odluka Izvršnog odbora Zajednice sportova PGŽ o odabiru najuspješnijih sportaša i sportskih djelatnika Primorsko-goranske županije za 2017. godinu
Autor: Tea Katnić, 26. 1. 2018.

Na 10. sjednici održanoj 22. 01. 2018. godine Izvršni odbor Zajednice sportova PGŽ odlučivao je o izboru najuspješnijih sportaša Primorsko-goranske županije u 2017. godini.

​    Nakon podrobnog razmatranja i vrednovanja postignutih rezultata u 2017. godini Izvršni odbor Zajednice sportova PGŽ donio je odluku da se za najuspješnije školsko sportsko društvo u kategoriji srednjih škola proglasi Školsko sportsko društvo „Dominik Savio“, Salezijanske klasične gimanzije Rijeka.

Svečanost dodjele priznanja najuspješnijim sportašima PGŽ za 2017. godinu  održat će se u srijedu, 7. veljače 2018. godine u Domu kulture Bakar s početkom u 18:00 sati.

Čestitke svim sportašima!