23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"

01.02.2018. 09:13
Znanstveni piknik 2018.
Sedmu godinu zaredom, od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun u Zagrebu, održat će se Znanstveni piknik čiji je glavni cilj promovirati znanost u najširem smislu te zainteresirati mlade ljude da odaberu znanost kao svoj životni put.

01.02.2018. 08:43
Nacionalni CERT sudjelovao u "Cyber SOPEx" vježbi
U utorak, 30. siječnja 2018. godine, Agencija Europske unije za mrežnu i informacijsku sigurnost, ENISA (engl. European Network and Information Security Agency), organizirala je kibernetičku vježbu "Cyber SOPEx" s ciljem poboljšanja suradnje između CSIRT-ova (eng. Computer Security Incident Response Team). Ovo je bila prva vježba takvog tipa.

Podjela svjedodžbi
Autor: Martina Tomljanović Molnar, 26. 6. 2017.

Podjela svjedodžbi bit će za sve učenike u četvrtak, na blagdan sv. Petra i Pavla, 29. lipnja 2017.g.

Svečanost započinje u crkvi Marije Pomoćnice sa sv. misom u 10.00 sati. Na kraju sv. mise bit će podijeljene svjedodžbe ovogodišnjim maturantima, ali i nagrade koje je dodijelilo Nastavničko vijeće.

Odmah nakon sv. mise i svi ostali učenici primit će svoje svjedodžbe od razrednica u svojim razredima. Pozivamo sve učenike, ali i roditelje da zajedno proslavimo blagdan prvaka apostolskih sv. Petra i Pavla te podjelu zasluženih svjedodžbi.

Svima ugodan odmor, uspješan radni dio ljeta i dobar duhovni odmor uz nedjeljnu sv. misu i molitvu. Gospodin neka blagoslovi i odmor i rad, vas i vaših roditelja.